Běleni zubu

Čím dosahuje Pure Whitening tak dobrých výsledků? Informace  od vyrobcu:

Veškeré produkty a postupy Pure whitening jsou striktně standardizované. Jako jediný výrobce bělení zubů na světě máme pod kontrolou celý proces bělení i výroby produktů - počínaje otiskováním, přes výrobu nosičů a gelů až po jejich skladování a přepravu. Díky tomu jsme eliminovali veškeré chyby, které mohou výsledek bělení negativně ovlivnit. Díky tomu jde vybělit i zuby u pacientů, u kterých se to s jinými systémy zdálo nemožné.

Jak bělení Pure whitening funguje? 

Během první návštěvy Vám Váš lékař zhotoví dokonalé otisky vašich zubů, na jejich podkladě Vám vyrobíme perfektně těsné nosiče, které budete s našimi gely používat následujících 14 nocí. Gely, které od Vašeho lékaře dostanete jsou od výroby, i během dopravy do ordinace lékaře uchvávány při teplotě do 10°C. Díky tomu jsou jak jediné na trhu stejně účinné jako v okamžiku výroby. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení u svého lékaře či hygienistky. 

 • V naší ordinaci pracujeme jen s tím, co považujeme za nejlepší, s čím dosahujeme perfektních výsledků a máme vyzkoušeno samy na sobě.
 • Metodu vybíráme a řešíme dle individuálních požadavků a možností pacientů.

 • K bělení používáme inovativní metodu kombinovaného bělení PURE Whitening

  • garance dosažení perfektního výsledku bez ohledu na výchozí barvu zubů pacienta
  • minimální obsah peroxidu vodíku (6%)
  • 100% vodní základ gelů bez stabilizátorů
  • naprostá bezpečnost a šetrnost
  • minimální nebo žádná citlivost zubů
  • během procesu bělení není nutné dodržovat "bílou dietu"

CO VÁS ČEKÁ?

 • Nejprve Vám v ordinaci zhotovíme otisky podle kterých v laboratoři vyrobí nosiče přesně kopírující Váš chrup.
 • Při další návštěvě si vyzvednete nosiče a bělící gely společně s instrukcemi k bělení.
 • Poté následuje 14ti denní proces bělení, kdy pacient bělí doma přes noc.
 • 15tý den proběhne ordinační bělení, který uzavře celý cyklus
 • Poté ještě na 3 noci nasazuje pacient nosiče s gelem
 • Pro udržení zářivého úsměvu pacient nosič nasazuje cca 1x do měsíce

PROČ BĚLIT?

Nejen účes, make-up, oblečení, ale i zuby jsou vizitkou každého z nás. Zářivý bílý úsměv nám zvedne sebevědomí a otevírá brány jak v profesním, tak i osobním životě. Krásné a bílé zuby působí mladistvým, zdravým a sympatickým dojmem.

INDIKACE : Bělí se pouze zuby zdravé, sanované, bez kazů a bez přítomnosti zánětu dásní

 • Před bělením je nutné provést profesionální očištění zubů - odstranění zubního kamene a pigmentací

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, kojení

Čím dosahuje PURE Whitening tak dobrých výsledků?

Bělení PURE Whitening dokáže obnovit schopnost skloviny a dentinu absorbovat kyslík a bělicí faktory z bělicích gelů. Díky tomu jde vybělit i zuby u pacientů, u kterých se to s jinými systémy zdálo nemožné.

Proč nelze podobných výsledků dosáhnout pouze ordinačním bělením?

Zuby s věkem ztrácejí schopnost absorbovat kyslík a bělicí faktory. Během krátké doby ordinačního bělení jsou bělicí faktory schopny projít pouze slabou vrstvou skloviny, proto jsou výsledky ordinačního bělení nedostačující. Slabá vybělená vrstva skloviny se opět rychle zabarví, což má za následek krátké trvání výsledku.

Je bělení zubů bezpečné?

Ano, bělení zubů je naprosto bezpečné. Peroxid vodíku se k bělení zubů používá více než 100 let a za celou historii jeho používání nebyl nahlášen jediný případ, kdy by bělení jakkoliv poškodilo něčí zuby. Bělení je naprosto bezpečné!

Jaká je koncentrace peroxidu vodíku v gelech PURE Whitening?

Náš systém využívá nejnižších koncentrací peroxidu vodíku na trhu a zcela odpovídá legislativě Evropské unie. Gely pro domácí fázi mají 10% a 16% karbamid peroxidu (což odpovídá přibližně 3% a 5% peroxidu vodíku) a gely pro ordinační fázi mají 6% peroxidu vodíku.

Nebudou moje zuby po bělení vypadat nepřirozeně?

Vybělené zuby nikdy nevypadají nepřirozeně. To, co je často omylem pokládáno za nepřirozeně vybělené zuby většinou u známých osobností, jsou špatně udělané korunky či fasety.

Jak dlouho vydrží zuby vybělené?

Na rozdíl od ostatních bělení Vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.

Vybělí se mi i výplně, korunky či fazety?

Ne, vybělit je možné pouze vlastní zuby. Pokud uvažujete o bělení zubů, je vhodné nejprve zuby vybělit a poté upravit výplně či korunky do dosaženého odstínu zubů po vybělení.

Budou moje zuby citlivé?

U některých pacientů se přechodně může během bělení objevit zvýšená citlivost. Citlivost, kterou naše gely způsobují, jsme snížili na nejnižší možnou míru - naše gely neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky, které jsou v bělicích gelech běžně obsažené a které citlivost zvětšují.

Musím se po bělení zubů vzdát kávy, čaje, coly, červeného vína či jiných barevných potravin?

Ne, s jednoduchou pravidelnou údržbou si zachováte stejnou barvu bez ohledu na to, co jíte či pijete.

Musím dodržovat bílou dietu jako s jiným bělením?

Ne, veškerých výsledků, které vidíte na našich stránkách, bylo dosaženo bez striktního dodržování bílé diety. Přesto je dobré si po kávě či červeném víně vyčistit zuby.